Czapka czapce nierówna

Jeżeli posiadasz pociechę, która nie protestuje przy zakładaniu czapki – TY SZCZĘŚCIARO!

Dobrze zrozumie mnie każdy rodzic, który choć raz spędził długie minuty na pertraktacjach przy ubieraniu czapki. Nie oszukujmy się, czapki, która i tak po chwili skończyła wyrzucona za wózek czy ukryta w krzakach. Tak, w krzakach…

Wszystko zmieniło się, kiedy na głowę Maxa trafiła lniana czapka. Jak różdżką odjął… Dało nam to do myślenia i to sporo.

Perspektywa rodzica

Lenkind - sklep z lnianymi ubraniami dla dzieci

Czapka na głowie, uszy zakryte, ładna kokardeczka zawiązana pod brodą. SZCZĘŚCIE! Dodatkowo, nie mogę nie wspomnieć o cechach lnu, które w tym przypadku mają również duże znaczenie. Czapka lniana ma właściwości termoregulacyjne i higroskopijne. Oznacza to, że w cieplejsze dni skóra dziecka oddycha i nie poci się, a w chłodniejsze dni czapka lniana zapewnia niezbędne ciepło. Dzięki temu niezależnie od pogody, maluch odczuwa przyjemny komfort cieplny. Jednocześnie len jest idealnym materiałem, który ochroni głowę malucha przed słońcem i szkodliwym promieniowaniem UV. Jest miękki, nie podrażnia skóry, nie powoduje otarć. IDEAŁ!

Perspektywa dziecka

A jak to wygląda z perspektywy dziecka? Trudno powiedzieć. Wystarczy, że Max za każdym razem wybiera naszą lnianą czapkę i mówi, że to jego ulubiona.
Najlepsza recenzja!

Lenkind - sklep z lnianymi ubraniami dla dzieci

Jest tylko mały problem… Wyrasta z największego rozmiaru. Chyba czas pomyśleć o zwiększeniu rozmiarówki naszych czapek…

Zerknij na nasze lniane czapki. Może znajdziesz coś dla swojej pociechy.