Babyshower

Obecnie bardzo popularne stają się przyjęcia wydawane na cześć przyszłej mamy i jej maleństwa tzw. babyshower lub bociankowe. Miło jest spotkać się w gronie rodziny czy najbliższych znajomych i wspólnie świętować ten czas.

Na tego typu przyjęciach zawsze mile widziane są prezenty dla maluszka. Wiadomo, różnią się one w zależności od organizatorów czy tematu babyshower.

Lenkind - sklep z lnianymi ubraniami dla dzieci

Idealny prezent

Największą popularnością cieszą się ubranka dla dzieci. Są one zawsze numerem jeden. Wiadomo, ubranka zawsze się przydadzą, szczególnie takie, które posłużą dłuższy czas. Nie ma tu miejsca na pomyłki 🙂

Wybierając ubranka dla dziecka na babyshower warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy:

– wybieraj ubranka najlepszej jakości. W tym przypadku sprawdzą się lniane ubranka na dzieci lub te, wykonane z ekologicznej bawełny. Nie tylko zrobią wrażenie, ale i posłużą dłużej.

– upewnij się czy ubranie dla dziecka, które zamierzasz kupić posiada jakiś certyfikat. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że ubranko będzie wyprodukowane zgodnie z wszelkimi normami, jest bezpieczne dla zdrowia dziecka i środowiska.

– wybieraj ubrania w trochę większym rozmiarze np. 68 (0 – 6 m). Dzięki temu, będziesz mieć pewność, że maluszek je ubierze, chociaż raz. Niemowlaki rosną baaardzo szybko:)

Lenkind - sklep z lnianymi ubraniami dla dzieci

– wybieraj ubranka proste i uniwersalne, które przydadzą się maluchowi. Tiulowe sukienki i małe dżinsowe spodnie są śliczne, jednak niezbyt praktyczne i wygodne dla maluszka. Wśród naszych lnianych ubranek dla dzieci znajdziesz kilka ciekawych pomysłów i inspiracji np. lniane rampers, lniana sukienka czy lniane czapki.

W zgodzie z naturą

Kupując prezent na babyshower zwróć również uwagę na aspekt eko. Jest to ostatnio bardzo ważny temat, na który coraz więcej przyszłych rodziców zwraca uwagę. Dotyczy to nie tylko prezentu, ale również sposobu jego zapakowania. Unikaj folii, sztucznych tworzyw idp. 

Lniane ubranie dla dziecka, to nie tylko idealny prezent na babyshower, ale również pewność, że kupujesz maluszkowi to, co najlepsze oraz dbasz o środowisko i świat, w którym będzie żył 🙂

Lenkind - sklep z lnianymi ubraniami dla dzieci